Get Adobe Flash player

Integracja

UDOSTĘPNIJ

We wszystkich swoich działaniach i spotkaniach kładziemy duży nacisk na integrację jako formę samopomocy - uczestnicy na podstawie praktycznych wskazówek, kształcenia umiejętności, wymiany doświadczeń, pozytywnych uczuć i emocji, przyswajają nowe i trwałe wartości, które pomagają im funkcjonować w „normalnym" życiu, rodzinie, pracy. Budują też coraz większą, otwartą, ukierunkowaną na dzielenie się, wspólnotę skupioną wokół naszej Fundacji. Wspólnotę Spotkań i Dialogu.

Czytaj więcej...

IV Rajd Rowerowy Powiatu Wołowskiego

UDOSTĘPNIJ

IV powiatowa masakra rowerowa 2013

Kolejna IV odsłona Powiatowego Rajdu Rowerowego za nami. W niedzielny, mało słoneczny, poranek 15 września, spod siedziby Starostwa Powiatowego w Wołowie ruszyła w barwnym korowodzie grupa licząca ponad 100 sympatyków dwóch kółek.

Tradycyjnie wszyscy zebrali się pod pomnikiem Maryjki przy placu Piastowskim w Wołowie. Wśród tegorocznych uczestników nie zabrakło grup z Wrocławia, Prusic, Oleśnicy oraz Powiatu Wołowskiego. Każdy otrzymał upominkowy znaczek oraz mapę z szlakiem, który miał być do pokonania. Tegoroczna trasa liczyła 60 km, tym razem zataczała krąg przez malownicze okolice gminy Wińsko. Na wszystkich uczestników rajdu czekały liczne niespodzianki przygotowane zarówno przez naszą powiatową przyrodę oraz organizatorów:

Czytaj więcej...

"Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia"

UDOSTĘPNIJ

cmentarzJuż w najbliższą sobotę razem z TVP Wrocław oraz Gminą Wołów organizujemy akcję ratowania polskich cmentarzy niszczejących za wschodnią granicą - MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA. To wielka społeczna akcja pod patronatem Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
Dla uczniów dolnośląskich szkół jest to wielka lekcja patriotyzmu, okazja do poznania historii swoich rodzin, ale również historii naszego narodu. Na stronach Studia Wschód czytamy: „Zwracamy się do młodzieży, do uczniów dolnośląskich szkól, aby włączyła się do ratowania polskich nekropolii pozostawionych za wschodnią granicą.

Czytaj więcej...

Powitanie Lata 2013

UDOSTĘPNIJ

lato 2013Chociaż do rozpoczęcia kalendarzowego lata pozostało jeszcze kilka dni, my będziemy je witać już w najbliższy weekend organizując warsztaty integracyjne dla rodzin doświadczających skutków uzależnień.

Uczestnicy warsztatów przejdą bezpłatny kurs udzielania pierwszej pomocy, prowadzony przez ratowników pogotowia ratunkowego we Wrocławiu. W programie jest również: pokaz ratownictwa medycznego, gry i zabawy integracyjne, turnieje rodzinne, ognisko oraz mnóstwo czasu na rozmowy i cieszenie się sobą. Dołożymy wszelkich starań, by spotkanie jak zawsze przebiegało we wspaniałej, rodzinnej atmosferze. Wszelkie znaki na niebie i na ziemi zapowiadają też piękną, letnią pogodę.

Zapraszamy.

Czytaj więcej...

TROPICIEL - przygodowy rajd na orientację

UDOSTĘPNIJ

TROPICIEL

Dziesiąta edycja Przygodowego Rajdu na Orientację TROPICIEL - czyli mapa, kompas i przygoda. Lasy, pola, wioski, zadania do wykonania, zagadki i łamigłówki do rozwiązania, punkty kontrolne do odnalezienia, sprawdzenie hartu ducha oraz swoich umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem oraz niezapomniana przygoda w gronie przyjaciół. To wszystko rozpoczyna się już dzisiaj.
Ponad 770 uczestników TROPICIELA T10 odwiedzi nasze Centrum Spotkań i Dialogu, gdzie zorganizowaliśmy jeden z punktów kontrolnych.

Czytaj więcej...

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT