Get Adobe Flash player

Turnus neurologopedyczny w CeSiD

UDOSTĘPNIJ

DSC05805We współpracy z Poradnią Profilaktyczno - Terapeutyczną MJR Colsulting z Zielonej Góry przeprowadziliśmy turnus neurologopedyczny dla dzieci ze schorzeniami zaburzenia głosu i mowy. Dbając o skuteczność terapii i możliwości dzieci, podczas trwającego turnusu skupiliśmy się na terapii neurologopedycznej, wspomaganej przez działania dodatkowe rozwijające mowę i jej rozumienie. Codzienne poranne zajęcia skupiają się na uczeniu nowych umiejętności, zarówno rodziców jak i dzieci. Popołudnie poświęcone jest na konsultacje, szkolenia oraz utrwalanie zdobytej wiedzy i nowych doświadczeń. Służy temu zarówno wsparcie terapeutów, psychologów i logopedów, jak i pomoc wolontariuszy.

Czytaj więcej...

Turnusy rehabilitacyjne w CeSiD

UDOSTĘPNIJ

wpis rejestrMiło nam poinformować, że Centrum Spotkań i Dialogu pod koniec maja br. uzyskało wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne. CeSiD jest uprawnione do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych: z upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, z padaczką ze schorzeniami układu krążenia, z zaburzeniami głosu i mowy, z zespołem Downa, z autyzmem, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z wadami genetycznymi, itp.

Zapraszamy do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych już przez nas prowadzonych oraz do organizacji turnusów przez ośrodki, poradnie i stowarzyszenia. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, możliwość wypoczynku, a także domową kuchnię.

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT