Get Adobe Flash player

Zimowe Spotkanie Wolontariuszy

UDOSTĘPNIJ

wolontariat spotkanieW drugi weekend stycznia (10-11.01) br. w Krzydlinie Małej spotkali się obecni wolontariusze oraz kandydaci na wolontariuszy naszej Fundacji Centrum Spotkań i Dialogu. Celem spotkania było podsumowanie działań wykonanych w minionym 2014 roku oraz zaplanowanie pracy na rok 2015. Rozmowa dotycząca planów na przyszłość pokazała, że Fundacji udało się stworzyć zaangażowany zespół wolontariuszy, otwarty na nowe osoby. Wśród propozycji zadań do wykonania znalazły się różnorodne prace zgodne z tym, co wolontariusz umie robić lub czego chciałby się nauczyć. Praca wolontariuszy będzie polegała przede wszystkim na organizacyjnym i merytorycznym wsparciu organizowanych przez Fundację spotkań, imprez i kilkudniowych warsztatów, a także na wykonywaniu innych zadań potrzebnych do dobrego funkcjonowania Fundacji, np. takich jak: dbanie o ogród, teren zewnętrzny oraz sprzęt turystyczno – sportowy.

Podczas spotkania zostały omówione najbliższe projekty, wymagające zaangażowania wolontariuszy: Warsztaty Rodzinne, Dni Odnowy Życia oraz Obóz Terapeutyczny. Omówiono także planowane nowości: utworzenie sekcji rowerowej oraz sklepu internetowego.

Warto docenić rodzinną atmosferę spotkania, widoczną we wspólnych działaniach, planowanych wyjazdach w góry, wspólnych posiłkach, a także w dbałości o szczegóły organizacyjne, takie, jak (co szczególnie ważne w zimie) stała dostępność gorącej kawy, herbaty i ciasta.

Spotkanie było miłym wstępem do wspólnej pracy w bieżącym roku.

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT