Get Adobe Flash player

Podstawowe dane

UDOSTĘPNIJ

Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarze Klaretyni z siedzibą w Krzydlinie Małej, ustanowiona została przez Polską Prowincję Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów. Fundacja jest organizacją pozarządową, działającą w oparciu o ustawę o fundacjach oraz ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Centrum Spotkań i Dialogu to miejsce spotkań grup społecznych, zawodowych, religijnych, organizacji pozarządowych, a także różnego typu grup nieformalnych. Piękne, malownicze tereny Parku Krajobrazowego Dolina Jezierzycy, czyste powietrze oraz obcowanie z przebogatą naturą, sprzyjają nawiązywaniu twórczego dialogu, owocnej współpracy, wyciszeniu i aktywnemu wypoczynkowi. Poprzez stwarzanie możliwości współpracy oraz dialogu społecznego, zawodowego, kulturowego i religijnego, chcemy pomagać w szeroko pojętym rozwoju, zarówno osobom indywidualnym, jak i grupom osób. Doceniamy wartość tradycji i kultury, będąc jednocześnie otwartymi na to, co jest nieznane i inne. Pomagamy osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Promujemy turystykę regionu Dolnego Śląska oraz zdrowy i aktywny tryb życia. Aktywizujemy społeczności lokalne.

Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarze Klaretyni

NIP 9880278079

REGON 021055743

KRS 0000335758; data wpisu do KRS 01.09.2009

konto: 06 1140 2017 0000 4102 1049 4245 (w przypadku darowizn prosimy o umieszczanie ZAWSZE w tytule przelewu zapisu "darowizna na cele statutowe") 

 

Zarząd:

Mirosław Niewęgłowski - Prezes Zarządu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jolanta Dębicka - Członek Zarządu

Tomasz Siłuch - Członek Zarządu

 

Biuro:

Bożena Kobiś - Kierownik ds. Hotelowych i Administracji, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koordynator Wolontariatu:

Mariola Starościak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STATUT FUNDACJI

SPRAWOZDANIA

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT