Krzydlina Mała 69 | 604 352 717 |
jesteś: Działalność/Konferencje i warsztaty

Krzydlina to także miejsce na Twoją konferencję

 

Wiele tematów.
Jedno miejsce.
Krzydlina.

Jedną z formą realizacji naszych celów statutowych jest organizacja różnego rodzaju konferencji poświęconych różnym aspektom życia społecznego. Tematyka spotkań jest szeroka, począwszy od spraw duchowych i religijnych, poprzez szeroko rozumiane relacje międzyludzkie, problem uzależnień aż do promocji i upowszechnienia wolontariatu.

Częsty warsztatowy charakter konferencji pozwala na nawiązanie twórczego dialogu nie tylko pomiędzy ich uczestnikami, ale także i reprezentowanymi przez nich instytucjami i organizacjami.

Konferencje

Krzydlina Mała to miejsce w którym organizujemy liczne konferencje. Poza wydarzeniami chrześcijańskimi jesteśmy otwarci na współpracę z innymi środowiskami, choćby terapeutycznymi lub komercyjnymi. Często są to wydarzenia kilkudniowe. Do dyspozycji uczestników udostępniamy wyposażone sale konferencyjne. Wiele konferencji odbywa się cyklicznie co jest dla nas najwyższą formą uznania. Do dyspozycji gości mamy również zakwaterowanie w pokojach 2,4 i 6 osobowych oraz własną stołówkę 

Warsztaty

Poza konferencjami Centrum Dialogu i Spotkań organizuje także warsztaty. Są to najczęściej wydarzenia o charakterze modlitewnym, doskonalące wiarę, ale także psychologiczne i terapeutyczne. 

Do organizacji warsztatów udostępniamy naszym gościom sale, pokoje a także cały teren wokół domów.  Do dyspozycji gości mamy również zakwaterowanie w pokojach 2,4 i 6 osobowych oraz własną stołówkę 

 

Chcesz zorganizować konferencję, prelekcję lub inne wydarzenie

Skontaktuj się z nami za pomocą niniejszego formularza. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. 

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Centrum Spotkań
i Dialogu
w Krzydlinie Małej

Krzydlina Mała 69
56-100 Wołów

tel. 604 352 717

Zgromadzenie Misjonarzy
Klaretynów

www.klaretyni.pl

Copryight by Centrum Spotkań i Dialogu | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej