Get Adobe Flash player

Obóz Terapeutyczny

UDOSTĘPNIJ

OBOZ TERAPEUTYCZNYDwa razy w roku (w marcu i we wrześniu) zapraszamy do naszego Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej (dolnośląskie) na 8-dniowy Obóz Terapeutyczny, wsparty pracą na Programie 12 Kroków. Obóz przeznaczony jest dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz współuzależnionych. Podstawowym elementem Obozu jest terapia grupowa, obejmująca 40 godzin pracy w małej (do 6 osób) grupie terapeutycznej.
W zależności od stopnia zaawansowania, Uczestnik pracuje w grupie Kroków: 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12. Obóz oparty jest na modelu „Strzyżyna", opracowanym w 1987 r. w Ośrodku Terapii Uzależnień Instytutu Psychiatrii i Neurologii, pod kierunkiem dra n. med. Bohdana T. Woronowicza. Obóz wsparty jest Programem 12 Kroków. Celem Obozu nie jest więc zastąpienie osobistej i systematycznej pracy ze sponsorem oraz w grupie, ale pomoc w jej usystematyzowaniu, pogłębieniu i dokonaniu pewnej syntezy. Uczestnictwo w Obozie Terapeutycznym nie jest leczeniem w rozumieniu medycznym.
Warunki uczestnictwa:
1. Co najmniej miesięczna abstynencja od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.
2. Uczestnictwo w spotkaniach wspólnoty 12 krokowej.
3. Dokonanie zgłoszenia oraz opłaty.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604 352 717 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.