Get Adobe Flash player

Za nami 19 Dni Odnowy Życia

UDOSTĘPNIJ

19 dni ozW ostatni weekend lutego oraz pierwszy weekend marca 2015 r., od 27 lutego do 1 marca oraz od 6 do 8 marca, odbyły się dwie edycje dziewiętnastych Dni Odnowy Życia. Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu zaprojektowała te warsztaty duchowości z myślą o osobach uzależnionych i ich rodzinach, aby umożliwić im doświadczenie rozwoju jako pracy nad wieloaspektowo rozumianym człowieczeństwem, relacjami interpersonalnymi oraz kierunkami działania w dalszym rozwoju osobistym.

Czytaj więcej...

Konferencje

UDOSTĘPNIJ

Jedną z formą realizacji naszych celów statutowych jest organizacja różnego rodzaju konferencji poświęconych różnym aspektom życia społecznego. Tematyka spotkań jest szeroka, począwszy od spraw duchowych i religijnych, poprzez szeroko rozumiane relacje międzyludzkie, problem uzależnień aż do promocji i upowszechnienia wolontariatu. Częsty warsztatowy charakter konferencji pozwala na nawiązanie twórczego dialogu nie tylko pomiędzy ich uczestnikami, ale także i reprezentowanymi przez nich instytucjami i organizacjami.

V Zgromadzeniu Grup NA

UDOSTĘPNIJ

Podaj dalej - idea przyświecająca odbywającemu się zjazdowi NATo idea, która przyświeca odbywającemu się w Centrum Spotkań i Dialogu V Zgromadzeniu Grup Anonimowych Narkomanów (skrót NA - Anonimowi Narkomani w Polsce używają skrótu "NA", a nie "AN" dla podkreślenia jedności z ogólnoświatowym ruchem Narcotics Anonymous).

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Spotkanie Przyjaciół AA

UDOSTĘPNIJ

spotkanie przyjacieleaaCo może połączyć lekarzy, urzędników, terapeutów, kapłanów z całej Polski w jeden z wrześniowych weekendów? Centrum Spotkań i Dialogu, a właściwie odbywające się u nas dwudniowe Spotkanie Przyjaciół AA, czyli profesjonalistów, którzy pracują z alkoholikami lub zajmują się tą tematyką.

Czytaj więcej...

Konferencja Regionu AA "Dolnośląski"

UDOSTĘPNIJ

aaPrzed kilkoma godzinami zakończyła się w naszym Centrum, trwająca od soboty rano, II Konferencja Regionu Dolnośląskiego Wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Ponad 60 delegatów z dolnośląskich grup AA zgłębiało temat: "Grupa AA fundamentem trzech legatów"

KUŹNIA - BOLESŁAWIEC 2016

KUZNIA DUCHOWOSCI

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

No events found

DNI ODNOWY ŻYCIA

dni-odnowy-zycia-logo

OBÓZ TERAPEUT. 12-KROKOWY

OBOZ TERAPEUTYCZNY

KUŹNIA DUCHOWOŚCI

kuznia-duchowosci-logo

WOLONTARIAT

LOGOTYP WOLONTARIAT